Szybki kontakt:

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO
ANETA WASILUK


tel. kom.: +48 609 683 459

biuro@kancelaria-wasiluk.pl

 

Dlaczego warto powierzyć swoje sprawy radcy prawnemu?

 

Zawód radcy prawnego podlega ochronie prawnej i jest zawodem zaufania publicznego.

Priorytetowym zadaniem, które musi spełnić radca prawny podejmując się pomocy prawnej jest ochrona interesów podmiotów, które powierzyły mu dochodzenie i ochronę swoich wolności i praw.

Zawód radcy prawnego jest więc zawodem specyficznym i wyjątkowym. Jest też jednak zawodem z którym wiąże się duży stres, odpowiedzialność i dyscyplina.

Radca prawny obowiązany jest bowiem sumiennie wykonywać zawód, kierując się nie tylko przepisami prawa, ale również zasadami moralnymi i etycznymi. Stanowi to gwarancję ochrony i poszanowania praw klientów, których radca prawny reprezentuje.

Niewątpliwie warto skorzystać z pomocy radcy prawnego w sytuacjach trudnych, wymagających specyficznego rodzaju wiedzy z zakresu prawa lub w sytuacjach emocjonalnie nacechowanych czy stresogennych.

Radca prawny jest zobowiązany ustawowo zachować w tajemnicy wszystko, o czym dowiedział się w związku z udzielaniem pomocy prawnej. Klient może mieć pewność poszanowania swojej prywatności.

 

Zapraszamy do kontaktu i skorzystania z naszych usług!


 

 

 

 

kancelaria-wasiluk.pl - radca prawny, kancelaria, adwokat pruszcz, rozwód adwokat, prawnik, adwokat tczew, kancelaria prawna gdynia i radcy prawni gdynia - Gdańsk